Osiągnięcia naszych uczniów


"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo po cóż byłoby niebo..."



Konkursy przedmiotowe /// Inne szczególne osiągnięcia /// Osiągnięcia artystyczne /// Osiągnięcia biologiczne /// Osiągnięcia humanistyczne /// Osiągnięcia matematyczne, fizyczne/// Osiągnięcia sportowe///
Talenty naszych uczniów


  • ROK SZKOLNY 2016/2017
  • ROK SZKOLNY 2015/2016
  • ROK SZKOLNY 2014/2015

    ROK SZKOLNY 2016/2017







    KONKURSY PRZEDMIOTOWE









    II stopień konkursów przedmiotowych (rejonowy)
    III stopień konkursów przedmiotowych
    ( wojewódzki)
    biologiczny

    Zaborowska Julia 3c
    Janik Aleksandra 3c
    Dybcio Katarzyna 3c



    .........
    chemiczny

    Fisz Julia 2c
    Ciaś Kazimierz 2d
    Dębska Julia 3a
    Banasiak Jan 3c
    Janik Aleksandra 3c
    Lemieszka Aleksandra 3c
    Maliborski Piotr 3c
    Wilk Natalia 3c
    Smolińska Zuzanna 3d
    Szostak Mateusz 3d
    Nowak Bartłomiej 3h
    Stępień-Dąbrowska Laura 3h
    Szkóp Julia 3h

    .........
    fizyczny

    Sitnik Fryderyk 3c

    .....
    geograficzny

    Siwek Maja 3c


    Siwek Maja
    FINALISTKA

    matematyczny

    Wilk Natalia 3c
    Głębocki Dominik 3c


    Głębocki Dominik
    LAUREAT

    historyczny


    Tabisz Zuzanna 3c


    Tabisz Zuzanna
    LAUREATKA
    polonistyczny

    Ignaczak Patrycja 2b
    Hamulczuk Ewelina 2c
    Adamska Aleksandra 3d
    Wróblewska Weronika 3e



    Hamulczuk Ewelina
    LAUREATKA

    Adamska Aleksandra
    FINALISTKA

    Wróblewska Weronika
    FINALISTKA

    język angielski

    Białecki Jan 2c
    Brudkowska Natalia 2c
    Osińska Aleksandra 2c
    Ciaś Kazimierz 2d
    Zaborowska Julia 3c

    Natalia Brudkowska
    FINALISTKA

    Julia Zaborowska
    język francuski

    Czyżowska Zuzanna 1a
    Brudkowska Natalia 2c
    Wróblewska Weronika 3e


    ....

    język niemiecki

    Balikowska Nina 3g

    ......
    język rosyjski

    Presenti Margarita 1f
    Vyshnevka Diana 3e

    .....
    Konkurs Wiedzy Obywatelskiej
    Bylinka Natalia 3e
    Maliborski Piotr 3c
    Walkiewicz Dominika 3c
    Wróblewska Weronika 3e




    Hieronymus Konk.Wiedzy Biblijnej

    .......

    ....
    Konkurs
    Jan Paweł II

    Babik Maria 2b

    ....

    Logia^17

    Kazimierz Ciaś 2d



    Kazimierz Ciaś
    FINALISTA

    Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów

    .......







    ROK SZKOLNY 2015/2016





    13 czerwca odbyła się promocja albumu przygotowanego przez
    Andrzeja Jurowskiego, stypendystę Mazowieckiego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka.
    Album "Walory przyrodnicze rezerwatu Świder, Wysp Zawadowskich i Świderskich" zawiera autorskie zdjęcia ucznia wraz z komentarzem w języku angielskim. Prezentacja fragmentów albumu ilustruje po części pracę Andrzeja.

    ALBUM - otwórz





    KONKURSY PRZEDMIOTOWE









    II stopień konkursów przedmiotowych (rejonowy)
    III stopień konkursów przedmiotowych
    ( wojewódzki)
    biologiczny

    Zofia Kierkuś 3a
    Alicja Chwała 3b
    Gabriela Soćko 3c
    Natalia Andrulonis 2b




    Natalia Andrulonis
    LAUREATKA
    Gabriela Soćko
    FINALISTKA
    chemiczny

    Jakub Kądziela 3c
    Patryk Guba 3c
    Jan Palczewski 3c
    Tymoteusz Kunert 3c


    Jakub Kądziela
    LAUREAT
    Jan Palczewski
    LAUREAT
    fizyczny

    Mikołaj Marcinkowski 3c



    .....
    geograficzny

    Gabriela Kępka 3a
    Agnieszka Gadoś 3d
    Julia Zaborowska 2c


    Gabriela Kępka
    LAUREATKA
    Julia Zaborowska
    FINALISTKA
    matematyczny


    Agnieszka Gadoś 3d
    Zbigniew Wardaszka 3d
    Jan Palczewski 3c

    ....


    Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów
    Maciej Podgórski 3c

    Maciej Podgórski
    FINALISTA


    polonistyczny

    Alicja Chwała 3b
    Natalia Śliwińska 3b


    Alicja Chwała
    LAUREATKA
    Natalia Śliwińska
    FINALISTKA
    język angielski

    Paweł Gola 3h
    Wiktor Mikosza 3a
    Natalia Brudkowska 1c
    Gabriela Soćko 3c
    Julia Zaborowska 2c

    ....
    język francuski

    Natalia Brudkowska 1c
    Weronika Wróblewska 2e


    ....

    język niemiecki

    Nina Balikowska 2g

    Nina Balikowska
    FINALISTKA
    język rosyjski

    Uladyslau Kavaleuski 3e
    Diana Vyshnevska 2e

    .....
    Konkurs Wiedzy Obywatelskiej

    Julia Orzełowska 3e
    Iwo Toczewski 3a



    Julia Orzełowska
    LAUREATKA
    Iwo Toczewski
    LAUREAT
    Hieronymus Konk.Wiedzy Biblijnej

    Kruk Ignacy 3a
    Rzeźnicka Julia 3c
    Wardaszka Zbigniew 3d
    ....

    Logia^16

    Bartłomiej Nowak 2h
    Kazimierz Ciaś 1d

    ....










    OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE






    Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny

    „Śladami Leona Wyczółkowskiego- pejzaż w Twórczości artysty”
    Wyróżnienie: Patrick Guba 3c







    Konkurs organizowany przez Gimnazjum im. E.M. Andriolliego w Nałęczowie

    prace plastyczne
    I nagroda: Aleksandra Zagórska 3a
    II nagroda: Artur Góralczyk 3g
    III nagroda: Aleksandra Adamska 2d

    prezentacje
    I nagroda: Magdalena Ostrowska 3c
    II nagroda: Iwo Toczewski 3a







    Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
    „PIĘKNO I BRZYDOTA W SZAROŚCI - RAWICZ 2016”

    I nagroda: Magdalena Ostrowska klasa 3c







    Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny
    „Na granicy natury i cywilizacji”

    I nagroda: Magdalena Ostrowska 3c




    OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE













      Miejsce drugie w Międzypowiatowych Zawodach Pływackich w Piasecznie 12.04.2016 orz pierwsze miejsce w Powiatowych zawodach w pływaniu.

      1. Wiktor Mikosza 3a
      2. Białecki Jan 1C
      3. Maria Ognicha 1E
      4. Mieszkuniec Szymon E
      5. Gorzkowska Ida 1E
      6. Bronowska Nela 1H
      7. Cegłowska Dominika 2A
      8. Janczak Jakub 2C
      9. Macieląg Piotr 2C
      10. Tobiasz Anna 2C
      11. Ginter Kacper 2F
      12. Jobda Ryszard 3C
      13. Julia Bąk 2G
      14. Jakimowicz Ola
      15. Pipczyńska Kamila 3G










      I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Otwockiego w Piłce Nożnej:
      Iwo Wilk
      Jakub Kamać
      Filip Prochowski
      Mateusz Skowroński
      Olaf Chmiel
      Mateusz Rowicki
      Hubert Herdzik
      Jakub Uzarski
      Jakub Kotwiński
      Michał Łysiak





      ROK SZKOLNY 2014/2015



      Azjatycka Olimpiada Kreatywności

      I miejsce - drużyna: Zuzanna Smuniewska, Szymon Mańkowicz, Anna Laszuk, Zofia Wilk, Aleksandra Sikora, Agata Dudek, Katarzyna Maliborska
      Ogólnopolska Olimpiada Kreatywności - dwie drużyny zajęły II miejsca








      OSIĄGNIĘCIA HUMANISTYCZNE







      Powiatowy Konkurs Krasomówczy „Poznajemy swoją małą ojczyznę”.
      I miejsce - Jakub Ormaniec 2e


      I Powiatowy Konkurs Gramatyczny Małgorzata Fic 3f – II etap
      Maja Karolak 3c – II etap
      Adam Czartoryski 3c – II etap



      Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego:
      I miejsce - Alexandra Białecka 3b
      wyróżnienie - Szymon Mańkowicz 3b




      Powiatowy Konkurs Języka Niemieckiego:
      II miejsce - Nina Balikowska 1b





      OSIĄGNIĘCIA ARTYSTYCZNE




      Mazowiecki Konkurs Plastyczny „Nowoczesny Patriota”:
      wyróżnienie - Agata Salwa 2e


      XIII edycja Konkursu Plastycznego o zasięgu powiatowym związana z poezją Ernesta Brylla:
      I miejsce - Julia Dębska 1a
      II miejsce - Agata Salwa 2e
      wyróżnienie - Piotr Macieląg 1c
      wyróżnienie - Aleksandra Lemieszka 1c




      OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE











      • Powiatowe Zawody Tenisa Stołowego
        I miejsce - Filip Soszyński, Jan Pawlak
        II miejsce - Marcelina Jankowska, Marianna Gromadzka







      • Mistrzostwa Powiatu w Pływaniu
        I miejsce - drużyna chłopców: Piotr Macieląg, Jakub Janczak, Wiktor Mikosza, Ryszard Jobda, Szymon Wujec, Jakub Wujec, Jan Warciarek, Rafał Macieląg

        I miejsce - drużyna dziewcząt: Anna Tobiasz, Julia Bąk, Dominika Cegłowska, Kamila Pipczyńska, Laura Zielezińska, Łucja Dziarska, Sandra Staros, Wiktoria Zielezińska, Gabriela Dindorf






      • Powiatowe zawody w piłce siatkowej chłopców- III miejsce


      • V Otwarty Turniej Korfballa – IV miejsce


      • Powiatowe zawody w piłce siatkowej dziewcząt – I miejsce




        OSIĄGNIĘCIA BIOLOGICZNE




        Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski”

        III miejsce w etapie powiatowym - drużyna w składzie: Aleksandra Suchańska 3g, Stanisław Tabisz 3c, Weronika Wielgosz 3a, Mikołaj Grajeta 3d






        Warszawski Konkurs Chemiczny „Atom i cząsteczka”

        Stanisław Tabisz - €“ laureat
        Jakub Kądziela - €“ finalista
        Klaudia Kopka -€“ finalistka







        Powiatowy Konkurs „Szkiełkiem i okiem”

        I miejsce - drużyna: Klaudia Kopka, Zuzanna Smuniewska, Zofia Wilk €“











        KONKURSY PRZEDMIOTOWE









        II stopień konkursów przedmiotowych (rejonowy)
        III stopień konkursów przedmiotowych
        ( wojewódzki)
        chemiczny

        Grajeta Mikołaj 3d
        Smuniewska Zuzanna 3b
        Torbicz Weronika 3b
        Kopka Klaudia 3b
        Guba Patryk 2c
        Kądziela Jakub 2c
        Palczewski Jan 2c
        Dindorf Gabriela 3c
        Tabisz Stanisław 3c
        Wysoczarska Kaja 3c


        Stanisław Tabisz
        LAUREAT

        Jakub Kądziela
        FINALISTA


        fizyczny

        Zofia Wilk 3b
        Mikołaj Marcinkowski 2c
        Patryk Guba 2c



        Zofia Wilk
        FINALISTKA

        Patryk Guba
        matematyczny







        polonistyczny

        Zuzanna Smuniewska 3b
        Maja Karolak 3c
        Alicja Chwała 2b
        Gabriela Bąbik 2c


        Maja Karolak
        FINALISTKA
        język niemiecki

        Nina Balikowska 1g

        xxxxxxxx
        język rosyjski

        Aleksandra Szybicka 3a

        xxxxxxxx
        Losy żołnierza
        i dzieje oręża polskiego

        Artur Góralczyk 2g
        Aleksandra Suchańska 3g



        xxxxxxxx
        Konkurs Wiedzy Obywatelskiej

        ---



        Hieronymus Konk.Wiedzy Biblijnej
        Bartosz Kreczmański 3d
        Bartosz Kreczmański
        LAUREAT


        Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna

        Antonina Witkowska 3c

        Jan Paweł II - droga człowieka

        Stanisław Tabisz 3c


        Stanisław Tabisz
        LAUREAT








        BARDZO SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!!!