Zajęcia pozalekcyjne
w roku szkolnym 2016/2017

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawczych oraz zajęcia wspierające ucznia OTWÓRZ



W naszej szkole są prowadzone zajęcia pozalekcyjne w formie kół zainteresowań.
Są one nieobowiązkowe - uczęszczają na nie uczniowie, którzy wykazują zainteresowanie daną dziedziną.


Koła zainteresowań



LP NAZWA KOŁA PROWADZĄCY SALADZIEŃ GODZINY
OD DO
1 Koło biologiczne Agata Wacikowska 136wtorek 7:30 8:15
2 Koło biologiczne Joanna Zakrzewska 135środa 15.00 15:45
3 Koło młodego chemika Małgorzata Bursa 230poniedziałek
wtorek
7:30
7:30
8:15
8:15
4 Koło fizyczne Beata Olszewska-Rybka 226 wtorek 15:00 15:45
5 Koło fizyczne
Aleksandra Jakubiec 227 środa 7:30 8:15
6 Koło matematyczne
Dominik Furman 220 poniedziałek 7:30 8:15
7 Koło matematyczne
Agnieszka Anasiewicz 228 poniedziałek
czwartek
kl.I
14:10
15:45
kl.II 15:00
15:45
8 Koło informatyczne
Mistrzowie Kodowania
Ewa Rychalska 215 środa Gr.1 14:10
15:45
Gr.2 15:45
16:00
9 Koło geograficzno -
turystyczne
Krzysztof Lejza 133środa7:30 8:15
10 Koło historyczne Agnieszka Tabisz115a wtorek
7:30 8:15
11 Koło jęz. niemieckiego Joanna Kierska 108czwartek 7:30 8:15
12 Koło jęz. angielskiego Michał Oleksy115a piątek 7:30 8:15
12 Koło jęz. hiszpańskiego Jan Sitko 109poniedziałek 7:30 8:15
13 Koło polonistyczne
dla kl. III
Magdalena Sobótka203 wtorek 7:30 8:15
14 Koło GLOBE Iwona Kokowiczwyjścia nad Świder poniedziałek od godz. 15.00
15 Koło gry na gitarze Mariusz Koperski 207piątek 15:00 15:45
16 Koło muzyczne Łukasz Lusawa134 środa 7:30 8:15
17 Koło plastyczne Lidia Sitek 201poniedziałek 14:10 15:45
18 Koło wiedzy biblijnej Jan Baranowski201 poniedziałek 7:30 8:15
19 Koło szachowe Agnieszka Adamowiczbiblioteka poniedziałek
czwartek
15:00 16:00
20 Dyskusyjny klub książki Agnieszka Pieczonka 213 ostatni piątek miesiąca
16:00
20 Wolontariat Elżbieta Wasążnik
Katarzyna Pietryka
w/g harmonogramu
21 SKS: pływanie Grzegorz Dłużniewski basen poniedziałek 7:30 8:15
22 SKS: lekkoatletyka, rolki Katarzyna Andruszkiewiczhala wtorek 7:30 8:15
23 SKS: lekkoatletyka, rolki, łyżwy Aleksandra Pasterzhala wtorek 7:30 8:15
24 SKS: gry zespołowe
tenis stołowy
w/g kalendarza imprez
Paweł Chułerańskihala środa
piątek
15:50 16:35
25 SKS: gry zespołowe
w/g kalendarza imprez
Agata Dowgwiłłowicz hala środa15:50 16:35
26 SKS: gry zespołowe
w/g kalendarza imprez
Jakub Mielniczukhala środa 15:50 16:35
27 SKS: piłka siatkowa dziewcząt Elżbieta Sadowska hala wtorek 15:50 16:35
28 SKS:piłka siatkowa chłopców
piłka ręczna dziewcząt
Małgorzata Krechhala poniedziałek 15:50 16:35